Vaše fotopríbehy

Snažím sa, aby to, čo pre Vás vytvorím, neboli len obyčajné fotky.
Aby to boli obrazy, ktoré si radi zavesíte na stenu.
Ale zároveň, aby to bol príbeh, v ktorom i po rokoch uvidíte Váš svadobný deň taký, aký v skutočnosti bol. Plný lásky, emócií, zábavy a sĺz dojatia.

Katka a Marek

Katka s Marekom žijú v Šútove, v dedine pod majestátnym Chlebom a tak bolo jasné, kde sa vyberieme na fotenie spoločných posvadobných portrétov. Fotili sme deň po svadbe, kedy nám čaro západu slnka doprialo neskutočnú atmosféru na fotkách. Fotenie sme zakončili na parádnej večeri na Chate pod Chlebom. 

Veronika a Eliot

S nevestou Veronikou sa už poznáme nejaký ten rok 🙂 Bol som jej nápomocný už od samotných svadobných príprav, kedy sme spolu riešili najlepšie a najkrajšie miesto na ich svadobnú hostinu. Nakoniec si vybrali spoločne s Eliotom stodolu Pohanské. A veru urobili dobre. Svadobný obrad pod holým neprekazila ani blížiaca sa búrka a blesky. Keďže Eliot pochádza z Anglicka, svadba sa niesla v slovenských tradíciách. 

Kika a Vilko

Vždy som rád, keď ma oslovia svadobné páry aj mimo Liptova. Vďaka tomu môžem spoznávať úžasné miesta. Inak tomu nebolo ani tentokrát, kedy som zavítal na svadbu pod Vysoké Tatry na východné Slovensko. Nie nadarmo sa hovorí, že východniari to dokážu na svadbe poriadne roztočiť. 

Miška a Miško

Malá, ale o to krajšia svadbička, ktorá sa konala na nádhernom kaštieli Chateau Grand Castle Liptovský Hrádok. 

Veronika a Palko

S Veronikou sme sa poznali už od strednej školy. Keď ma oslovila ako svadobého fotografa, ich termín som mal už obsadený, ale dohodli sme sa, že im svadbu nafotí kolega Maroš a ja im ju potom upravím a odovzdám. Spoločné fotenie sme si nechali mesiac po svadbe, keď bolo von už teplejšie. Na toto fotenie si vybrali priestory Chateau GrandCastle Liptovský Hrádok a západ slnka na Štrbskom Plese.  Ako miesto hostiny si vybrali krásnu Kolibu Gréta.

Návrat hore