Ponuka

Svadobná sezóna 2024

Cenník fotoslužieb

Pripravil som si pre Vás 3 balíky. Pokiaľ by náhodou ani jeden z balíkov nevyhovoval Vaším predstavám, nevadí. Balíky sú len orientačné, aby ste mali predstavu, čo všetko sa zvykne fotiť na svadbe.

 
Medium

590 €
Svadobná fotobúdka Funfoto.sk +300 €
Maxi

750 €

Svadobná fotobúdka Funfoto.sk +300 €
Mini

450 €

Svadobná fotobúdka Funfoto.sk +300 €
Často kladené otázky

FAQ's

Prirpavil som si pre Vás prehľad najčastejších otázok, ktoré od Vás dostávam.

Ak vás moja ponuka oslovila a rozhodli ste sa pre mňa ako Vášho svadobného fotografa, veľmi ma to teší! 🙂 V prvom rade je potrebné overiť si dostupnosť termínu, či už telefonicky alebo emailom. Pred samotnou svadbou sa s Vami ešte budem chcieť stretnúť, aby sme sa spoznali a dohodli si všetky potrebné detaily.

Áno, rezervačný poplatok za termín sa platí vo výške 150,- € a je nevratný – slúži ako rezervácia za Váš termín. Táto suma sa samozrejme odpočíta z ceny balíka. Uhradenie zálohy je podmienkou záväznej rezervácie termínu fotenia. Predstavuje ochranu mňa, keďže tento deň si vyhradím pre Vás a neponúkam ho žiadnym iným klientom. Ak z Vašej strany dôjde k zrušeniu fotenia, záloha je nevratná.

Osobné stretnutie je najideálnejšie absolvovať 1-2 týždne pred samotnou svadbou, vtedy už máte aj predstavu o časovom harmonograme svadby.

Upravené fotografie odovzdávam vždy do 1 týždňa od svadby. Venujem sa tomu na full-time, čiže ihneď po svadbe začínam pracovať na úprave tak, aby ste fotky dostali čo najskôr.

Fotky odovzdávam cez úschovňu + z každej svadby vytváram online galériu, ktorá je dostupná až na 2 mesiace od svadby.

Áno, samozrejme. Túto možnosť odporúčam všetkým párom. Fotenie v iný deň dáva možnosť voľby nejkého špecifického miesta na fotenie, ktoré môže byť vzdialenejšie, ale máte ho radi. Alebo je pre Vás dôležité, či sa Vám páči aj keď je ďaleko. Počas svadobného dňa málokedy zostane čas na presuny na väčšiu diaľku. Fotenie v iný ako svadobný deň je teda aj pohodovejšie, máme celkovo pri fotení viac času a kľudu. Najčastejšie a najradšej chodím fotiť v iný deň na západy slnka. Tú atmosféru nedorobí žiadny fotošop 🙂

Počas mojej dlhoročnej praxe som sa ešte nikdy nedohodol so svadobčanmi na prestnom počte odovzdaných fotografií. Každá svadba je iná a jedinečná. Preto Vám nikdy nedám odpoveď na túto otázku. Ale zatiaľ som nemal ani jednu sťažnosť na nízky počet odovzdaných fotografií 🙂

Návrat hore